Krátká 317, 352 01 Aš, Česká republika Tel: +420 777 266 837

Opravy brzd a podvozků

Opravy brzd a podvozků, výměny ramen a čepů.

Číst více

Přezouvání kol

Kompletní pneuservis, přezouvání, montáž, demontáž a vyvažování pneumatik.

Číst více

Výměny olejů

Výměna motorového oleje včetně filtru a ekologické likvidace upotřebeného oleje a filtrů.

Číst více

O KM pneu-servisu

Společnost KM pneu-servis působí na českém trhu od roku 2008. Naše společnost nabízí zákazníkům služby moderního pneuservisu a autoservisu v Aši včetně prodeje pneumatik, disků, ALU disků, opravy ALU disků, 3D geometrii kol, plnění klimatizačních jednotek, opravy autoskel a další...

Z malé firmy, jejíž základními službami byl zpočátku jen provoz pneuservisu, jsme se vyvinuli do stabilního partnera poskytujícího špičkové servisní a prodejní služby. Jedno se však nezměnilo - od počátku existence naší společnosti se řídíme základní firemní filosofií, kterou je profesionální a především individuální přístup k zákazníkovi, jeho potřebám a přáním.

Abychom našim zákazníkům poskytovali precizní pneuservisní služby investovali jsme do nákupu prvotřídní techniky. Nejlepší servisní technika je neodmyslitelným základem kvalitního pneuservisu. I my rozhodli pro používání nejmodernějších zařízení v našem pneuservisu. Bezpečné přezouvání pneumatik a přesné vyvažování kol je však pouze zlomkem námi poskytovaných služeb. Opravy pneumatik provádíme nejmodernějšími technologiemi, buď za studena, nebo vulkanizací za tepla.

Vzhledem k vývoji v automobilovém průmyslu jsme rozšířili následně naše portfolio o servisní stanici pro plnění autoklimatizací.

Kvalitní služby pro Váš vůz naleznete na mnoha místech, ale individuální řešení Vašich požadavků naleznete jen u nás.

Na Vaši návštěvu se těší

KM pneu-servis :)


Provozní doba:

Pondělí - Pátek: 8:00 - 17:00

Sobota: 9:00 - 12:00

KM pneu-servis
Krátká 317, 352 01 AŠ
CZ, Česká republika
Telefon: +420 777 266 837
E-mail:info@kmpneu.cz
IČO:734 60 281
DIČ:CZ8404265122